Opravdový znalec bylin není jen botanikem či farmakologem, tedy někým, kdo zná vnější stránku rostlin a kdo si přečetl a nastudoval něco o jejich používání.

Opravdový znalec bylin není jen botanikem či farmakologem, tedy někým, kdo zná vnější stránku rostlin a kdo si přečetl a nastudoval něco o jejich používání. Vychutnejte si léčivou sílu českého konopí a energii zeleného čaje!. Také s blížící se letní dovolenou s hrůzou zjišťujete, že byste ji potřebovali ještě tak o dva měsíce posunout, abyste stihli alespoň trochu shodit do plavek? A nejraději byste byli zalezlí jen pod slunečníkem na pláži a vodě byste se vyhýbali obloukem? Není to škoda? Ale pokud se v těch plavkách přece jen necítíte, nikdy není pozdě s tím něco udělat.. Pěstuje a sbírá řadu bylin, které používá do svých směsí. Třetí knížka Děláme si to doma sami je taková jako naše současné životy, plná dětí, zahradních skrýší a bylinkového vyrábění. Bylinkářka Sarah Farr sestavila 101 originální receptů, které mohou zlepšit vaše zdraví a zároveň skvěle chutnají. 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemocí, sezónních alergií a posílení imunity.. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze provozu soubory cookie. Sarah Farr vede na severozápadním pobřeží Spojených států dvě společnosti - Harbor Herbalist a Bird's Eye Tea. Mnohem více je také okultistou - v tom…. Naučte se vyrábět nejen vlastní kosmetiku, léčivé substance a drogerii, ale i základní potraviny denní potřeby!. Heřmánek pravý, lidově známý také jako rumánek či chamomilka, je jednoletá bylina dorůstající výšky až 50 cm. Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje, koupelové soli, koktejly a mnoho dalších receptů.. Stejný název má egyptský národní čaj, který se vyznačuje silným typickým aroma a nakyslou osvěžující chutí.. Máta peprná je bylina dosahující výšky až jednoho metru, známá pro svoji silnou aromatickou vůni.. Bylinné čaje mohou pomoci na celou řadu obtíží - uklidnění nervů, boj proti nachlazení, snížení krevního tlaku, léčbu zánětů, zlepšení funkce ledvin, trávicí problémy. Naleznete zde i čaje na sezonní problémy – pomoc na alergie, zlepšení imunity v chladném počasí atd. Pokračování populární příručky domácí výroby Děláme si to doma sami. Jedná se o jednu z nejstarších rostlin naší…. Mučenka pletní (Passiflora incarnata) je stará indiánská bylina pocházející z Jižní Ameriky.. Autorka vás naučí připravovat originální bylinné směsi.. Karkade je druh velkokvětého ibišku, z něhož jsou užívány pouze květy. Originální osvěžující ledový čaj příjemně zemité chuti, bez přidaného cukru slazený pouze jablečným koncentrátem. Odběr můžete kdykoliv zrušit v zaslaném e-mailu.. Jinan dvoulaločný, známý také pod názvem ginkgo biloba, je opadavý strom, jehož pozitivních účinků na lidský organismus využívali již ve starověké Číně. Používá se jak zevně, tak vnitřně.. Vyskytuje se nejčastěji na polích mezi obilím či rumištích. Přihlaste se k odběru novinek Ahmad Tea. Stále více lidí dává přednost bylinkám před léky. Objevujte léčivou sílu bylinek díky jednoduchému procesu míchání lahodných čajových směsí..

Značky:

bylina stránka rostlina energie dovolená hrůza plavky voda škoda knížka bylinkářka sarah nemoc alergie imunita služba personalizace reklama analýza cookie společnost herbalist kosmetika substance drogerie potravina potřeba mast funkce ledvina pomoc příručka výroba mučenka pleteň passiflora incarnata amerika autorka novinka přednost bylinka bylin bylina